Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15793
Stary 28.09.2010, 17:54
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej mnie wk...... postawa naszego zarządu!!!
Po raz kolejny ten (...) i ta stara (...) plują nam w twarz, a zarząd tylko się cieszy, że ciepły deszcz pada.
Dość tego!!!
Ostatnia rzecz, która jest teraz potrzebna naszemu klubowi, to wojna z miastem. W całym tym konflikcie trzeba być bardziej lisem, niż lwem. I taką strategię przyjął najwyraźniej Basałaj mając nadzieję, że uda mu się wyrwać dla Wisły jak najwięcej.
Co innego my kibice oraz media. Z tej strony dla miasta nie powinno być litości.

Swoją drogą, ZIKIT zalicza ostatnio same wpadki i to sporego formatu. Stadion, Rondo Ofiar Katynia, teraz Muzeum... Jeśli Majchrowski miałby choć trochę oleju w głowie, zdymisjonował by Niedziałkowską przed wyborami bo może się okazać, że stanie się ona dla niego niezłym wyborczym wrzodem na d...ie. Że pominę już ten drobny szczegół, że w ogóle powinien ją wywalić bez względu na to, czy są wybory, czy nie, ale akurat na to bym nie liczył, wszak to mistrz układów i układzików....
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując