cassius31krakow napisał(a):

Najbardziej mnie wk...... postawa naszego zarządu!!!
Po raz kolejny ten (...) i ta stara (...) plują nam w twarz, a zarząd tylko się cieszy, że ciepły deszcz pada.
Dość tego!!!
|
Ostatnia rzecz, która jest teraz potrzebna naszemu klubowi, to wojna z miastem. W całym tym konflikcie trzeba być bardziej lisem, niż lwem. I taką strategię przyjął najwyraźniej Basałaj mając nadzieję, że uda mu się wyrwać dla Wisły jak najwięcej.
Co innego my kibice oraz media. Z tej strony dla miasta nie powinno być litości.
Swoją drogą, ZIKIT zalicza ostatnio same wpadki i to sporego formatu. Stadion, Rondo Ofiar Katynia, teraz Muzeum... Jeśli Majchrowski miałby choć trochę oleju w głowie, zdymisjonował by Niedziałkowską przed wyborami bo może się okazać, że stanie się ona dla niego niezłym wyborczym wrzodem na d...ie. Że pominę już ten drobny szczegół, że w ogóle powinien ją wywalić bez względu na to, czy są wybory, czy nie, ale akurat na to bym nie liczył, wszak to mistrz układów i układzików....