Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#703
Stary 28.09.2010, 17:51
Ofsajd napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=oLuIr...eature=related Arapski Deszcz mixtape dj Tuniziano
to jedyny kawałek z Arapskiego który wyszedł. Mixtape miał sie ukazać na początku roku, do tej pory ani widu ani słychu. 10.10.10 może w końcu sie doczekamy Almanachu ze strony WJ bo była zapowiedź i na fuckTede i tdf z numerem wczoraj mówili że niespodzianka za 2 tygodnie. Mam nadzieje że to w końcu będzie almanach, bo ile można czekać?

Słoń na plus
Słuchaliście WiceWersy? Według mnie też dobra płytka.

I ma ktoś info na temat biletów na koncert ostrego 28.10?
Ostatnio edytowane przez Tuman : 28.09.2010 o godz. 17:54.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując