Ofsajd napisał(a):

to jedyny kawałek z Arapskiego który wyszedł. Mixtape miał sie ukazać na początku roku, do tej pory ani widu ani słychu. 10.10.10 może w końcu sie doczekamy Almanachu ze strony WJ bo była zapowiedź i na fuckTede i tdf z numerem wczoraj mówili że niespodzianka za 2 tygodnie. Mam nadzieje że to w końcu będzie almanach, bo ile można czekać?
Słoń na plus

Słuchaliście WiceWersy? Według mnie też dobra płytka.
I ma ktoś info na temat biletów na koncert ostrego 28.10?