Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15790
Stary 28.09.2010, 17:08
Można to ująć tak.Drodzy sympatycy Białej Gwiazdy jazda jazda jazda po karnety bo inaczej to za bilet na mecz z Legią zapłacicie krocie u konia.
Odpowiedz cytując