|
Teraz się cieszę, że kupiłem karnet, bo jak tak dalej pójdzie, to zachodnią otworzą po Euro. O północnej nie wspominając... To jest po prostu kpina. Na nich jest tylko jeden straszak RIO. Kiedy oni ich sprawdzą, bo te buce się chyba nie boją ani niku ani prokuratury....
|