Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15789
Stary 28.09.2010, 16:56
Teraz się cieszę, że kupiłem karnet, bo jak tak dalej pójdzie, to zachodnią otworzą po Euro. O północnej nie wspominając... To jest po prostu kpina. Na nich jest tylko jeden straszak RIO. Kiedy oni ich sprawdzą, bo te buce się chyba nie boją ani niku ani prokuratury....
Odpowiedz cytując