|
Jakoś nie jestem zdziwiony całą tą sytuacją. Ponad połowa tego forum nie wierzyła, że wyrobią się do listopada i nie trzeba było do tego ekspertów budowlanych ani spotkań z wykonawcą :/
I mam nadzieję, że Niedziałkowska nie pomyślała sobie, że tymi dodatkowymi kołowrotkami i kasami zamknie nam usta...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|