Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15782
Stary 28.09.2010, 15:58
Cytat:
,,W zależności od wyników przetargu Miasto sfinansuje również zakup 2 telebimów.''
Tzn? Od wyniku którego z przetargów? I jak te wyniki maja sie przedstawiac zeby szanowne miejskie wladze zakupily Wisle telebimy ? Rozumiem ze chodzi o koszty przetargu polnocnej.. fajnie ze to one maja warunkowac zakup telebimu przez miasto. Ta informacja jest ciekawa rowniez dlatego ze wczoraj na blogu pan M. pisal ze to Wisla ma kupic telebimy... Tak wlasnie kontroluja ta inwestycje....

Nie moge juz z nimi... Na Wisle nie ma kostki ze wzgledow bezpieczenstwa na Cracovii jesti w srodku i na zewnatrz, na Cracovii telebimy sa po to zeby wspomagac ewakuacje ze stadionu, na Wisle przy 2 razy wiekszym stadionie nie sa juz potrzebne, a ich zakup uzalezniony jest od blizej nieokreslonego przetargu oraz kompletnie nieokreslonych warunkow jakie musza byc spelnione zeby miasto go zakupilo...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując