Wyświetl pojedynczy post
pbciderek
Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15781
Stary 28.09.2010, 15:49
Jak jest z tym sektorem gości w końcu? Będzie w narożniku (F) czy jednak na G? Trochę sobie logistycznie nie wyobrażam jakby miał być na F.
pbciderek
Odpowiedz cytując