Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pbciderek
Member
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
15781
28.09.2010, 15:49
Jak jest z tym sektorem gości w końcu? Będzie w narożniku (F) czy jednak na G? Trochę sobie logistycznie nie wyobrażam jakby miał być na F.
pbciderek
pbciderek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pbciderek
Znajdź inne posty napisane przez pbciderek