Nawet jest logo cracovia w tym oświadczeniu .Symptomatyczne.
Ściema ściem.Połączone instalacje na północnej i zachodniej ? Ciekawe które. Woda?Kanalizacja

, c.o.? wymiennikownie?wentylacja


Nawet nie ma połączenia żeby przejść pomiędzy oboma trybunami a co dopiero łączyć instalację- którymi się od lat zajmuję .Tak się robi w ch... ludzi.