Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15777
Stary 28.09.2010, 15:28
No przecież to są jaja co oni napisali w tym komunikacie...to wszystko I z jakiej paki nie będzie można korzystać z Zachodniej, jeśli północna nie będzie ukończona - jeszcze rozumiem narożnik, ale cała trybuna
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując