Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3724
Stary 28.09.2010, 14:50
Poza tym dużo osób pisało, że Polonia nic nie osiągnie bo ma właśnie Wojciechowskiego jako prezesa. Więc co to za obrona, gdyby nie było zawirowań trenerskich? W każdej chwili mogę znaleźć kilka komentarzy w stylu- 'jedna porażka i Bakero leci'.

I to się sprawdza, więc linia obrony przyjęta przez fana z K6 jest nietrafiona. Koniec serii zwycięstw to i wystarczającej liczbychętnych na wyjazd do Gdyni nie ma. U was wszystko jest właśnie takie przejściowe, zwycięstwa, trenerzy, humory Wojciechowskieg, wyjazdy. I dlatego to się nie uda.

PS Ty liczysz poprzeczkę po której Sobiech strzelił gola, czy była jeszcze jakaś inna poprzeczka?
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 28.09.2010 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując