http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...beda_parkingi/
mnie ciekawi czy przed tą trybuną też będzie wylany asfalt, wszak to główna trybuna, poniekąd wizytówka
.jpg)
ajajajaj, będzie czuję że będzie komicznie i niech oni chociaż zrobią jakiś podświetlany napis nad jęzorem "WISŁA KRAKÓW" , na Cracovii nie ma żadnej mowy o tabliczkach "Miejski coś tam", a niedawno zamontowali im przed stadionem.. maszty z flagami Cracovii i "złotą" końcówką, srają pieniędzmi po drugiej stronie jak widać