Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15773
Stary 28.09.2010, 14:29
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...beda_parkingi/

mnie ciekawi czy przed tą trybuną też będzie wylany asfalt, wszak to główna trybuna, poniekąd wizytówka

ajajajaj, będzie czuję że będzie komicznie i niech oni chociaż zrobią jakiś podświetlany napis nad jęzorem "WISŁA KRAKÓW" , na Cracovii nie ma żadnej mowy o tabliczkach "Miejski coś tam", a niedawno zamontowali im przed stadionem.. maszty z flagami Cracovii i "złotą" końcówką, srają pieniędzmi po drugiej stronie jak widać
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.09.2010 o godz. 14:34.
Odpowiedz cytując