Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 28.09.2010, 14:21
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie było zawirowań z trenerem, to jesem przekonany, że nadal bylibyśmy na pierwszym miejscu. Nie napisałem, że mecze z Polonią Bytom był najlepszy pod względem wyniku, tylko pod względem gry. Gdyby celowniki były lepiej nastawione, to KSP wygrałoby kilka bramkami. Przypomnę tylko, że pod koniec meczu Sobiech i Smolarek nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem i Pietrasiak trafił w poprzeczkę. Pod względem ofensywnym nastąpił spory postęp, ponieważ piłkarze dochodzą cześciej do okazji bramkowych, więc nie rozumiem zarzutu o topornej grze. W takim razie jak grają Lech, Wisła i Legia? Janas - z polskich szkoleniowców nie widzę innego trenera, który dawałby nadzieję na niezłe wyniki.
Zobaczymy jak długo Janas się utrzyma.Nie wątpię, że dłużej niż poprzednicy,ale piszesz o zawirowaniach z trenerem jakby to nie była niczyja wina. Przecież u Was takie rzeczy to norma . Podziękuj prezesowi za taka a nie inną sytuację w Waszym klubie. Jak ktoś to w canal+ powiedział: piłkarzom taka sytuacja nie służy bo prezes siedzi, patrzy na grę, aby była ofensywna, piękna a czasem nie wychodzi. I panu Wojciechowskiemu nie wystarcza remis z Bytomiem po ładnej grze. On chce zwycięstw po ładnej grze. Coś się nie spodoba i znowu karuzela się rozpocznie na dobre.Chyba, że prezes wyciągnął wnioski.
Odpowiedz cytując