Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ffkrzysiekff
Senior Member
Od: 02.2007
Offline
#
18450
28.09.2010, 11:41
Widział ktoś najnowszą reklamę Warki i Ekstraklasy? Prosiłbym o jakiś link, nie mogę jej nigdzie znaleźć, a muszę przyznać, że mi się spodobała.
"Yeah but no but yeah but no but..." - Vicky Pollard
ffkrzysiekff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ffkrzysiekff
Znajdź inne posty napisane przez ffkrzysiekff