|
J.Kaczyński stwierdził ostatnio,że nie poda ręki prez. Komorowskiego.Ciekawe jak się to ma do rzekomych ataków TVNu i Gazety Wyborczej na św. pamieci L.Kaczyńskiego ? Media sie smialy z biednego prezydenta , a po wyborze nowego prezydenta, 3 miesiace pozniej , lider opozycji mowi ze mu reki nie poda,czyli w sumie ma też w sumie w dupie wszystkich POLAKÓW ,którzy głosowali na B.Komorowskiego.
|