Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10241
Stary 28.09.2010, 11:17
J.Kaczyński stwierdził ostatnio,że nie poda ręki prez. Komorowskiego.Ciekawe jak się to ma do rzekomych ataków TVNu i Gazety Wyborczej na św. pamieci L.Kaczyńskiego ? Media sie smialy z biednego prezydenta , a po wyborze nowego prezydenta, 3 miesiace pozniej , lider opozycji mowi ze mu reki nie poda,czyli w sumie ma też w sumie w dupie wszystkich POLAKÓW ,którzy głosowali na B.Komorowskiego.