7 kotów napisał(a):

|
Na jakiej podstawie wnosisz ze nasza farba bedzie dobrej jakosci ?
|
Ktoś kiedyś chyba pisał tu co to ma być za farba.
Poczytalam wtedy o niej na stronie producenta ( czy dystrybutora ) i nie wyglądało to źle.
Ale specjalistą nie jestem i faktycznie trudno mi określić na ile była to tylko reklama i opis jakości produktu zgadzał się z rzeczywistością.