Arapaho napisał(a):

|
Akurat JM twierdzi że ma byc elewacja szlifowane co : nie znaczy ze będzie i wg.mnie nie jest wcale potrzebne. Wystarczy obłożyć elewację czymś ładnym . np. okładzinami z tej strony http://www.kingspan.pl/first.php?pag...ws=474&archiv=. Ale kto by tam pomyślał o czymś takim - podejrzewam że szlifowanie,gruntowanie i malowanie nie byłoby aż tak wiele droższe od obłożenia elewacji czymś takim
|
a udało Ci się znaleźć gdzieś koszt m2 czy innej jednostki tego ustrojstwa? Mam wrażenie, że za cenę elewacji można by zrobić telebimy, wnętrze D, poprawić usterki na E i jeszcze by na koncert zostało
