Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10238
Stary 28.09.2010, 09:48
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Człowieku ,to co uprawiasz to narracja jaka PIS i Kaczyński znowu probuje narzucic Polakom ,wmawiajac jakies absurdalne tezy o : zamachu, winie Tuska itd. Pod krzyżem ,w wiekszości byla banda oszołomów z PISu i sadze ze wiekszosc żolnierzy AK ,kombatantów itd. nie życzy sobie zebyś ich porównywał i stawiał znak równości z Kaczyńskim ,terażniejszoscia i dzisiejsza polityka PISu bo to ma wspólnego tyle co piernik do wiatraka. Dziwne ,że wielu w tym topicu uważa Bartoszewskiego za wroga ,znając jego biografie mniej lub lepiej, a byle oszołoma,którego nawet nie znacie inicjałów spod krzyża wysuwacie na piedestał wyżej niż Racja Stanu niemal..
Wbij sobie do głowy że Kaczyński i PiS nikogo pod krzyz nie wysyłał. Potrafisz to zrozumieć ? Czy całkiem oderwało cie od rzeczywistości. Tam stoją ludzie z własnej inicjatywy, osobiście rozmawiałem o trzeciej w nocy z AKowcem po 70ątce, który jasno stwierdził że stoi tam bo chce pomnika którego Komorowski nie chce. Pomnika upamiętniającego pomordowanych oficerów i tych którzy zginęli chcąc oddać im hołd. Jedyną bandę oszołomów jaką tam widziałem to tobie podobni sikający na znicze. Przeświadczeni że robią dobrą robotę bo w TVN tak powiedzieli. Nie bredź mi tu o jakiejś "retoryce" bo to że AKowcy i Kaczyński mają takie samo zdanie o czymś świadczy. Ludzie nie znając sie mogą mieć takie samo zdanie zrozum to. Wynika to z trzeźwego oglądu rzeczywistości przez pryzmat DOŚWIADCZENIA. Ludziom doświadczonym cieżko wmówić ze pilot z 96 osobami na pokładzie rozbił sie 70 metrów od lotniska bo kazali mu lądować. Podobne farmazony można wcisnąć tylko takim którzy są gotowi w ramach protestu sikać na znicze. Słyszałeś o Pileckim którego jako europejskiego symbolu walki z totalitaryzmem nie chciała PO? Zamordowało go NKWD po wojnie . Skazał go "polski" sąd. Takich jak on było tysiące, zamordowanych przez własna ojczyzne o którą walczyli. On do Oświęcimia zgłosił sie sam żeby organizować konspiracje w obozie. Takich ludzi mordowali po wojnie bo wiedzieli że ciemnoty im nikt nie wciśnie między innymi w sprawie Katynia. Teraz nikt nie wsadza do paki ale miesza z błotem obraża, wyśmiewa. Myślisz ze oni sie tym przejmują? Nie sądzę, tylko patrzą z politowaniem. Do czego to w Polsce dochodzi.
Hej Nasz TS !!