Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15755
Stary 28.09.2010, 07:37
-chris- napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._bardziej.html

oczekuję dymisji niedziałkowskiej !
powinna siedzieć za te wszystkie kłamstwa

mam nadzieje, ze jakis transparent slusznej wielkosci pojawi sie na meczu. najlepiej na balkonie E
Ostatnio edytowane przez Coglin : 28.09.2010 o godz. 07:46.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując