Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
-chris-
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
15753
28.09.2010, 03:58
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._bardziej.html
oczekuję dymisji niedziałkowskiej !
powinna siedzieć za te wszystkie kłamstwa
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 28.09.2010 o godz. 06:35.
-chris-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -chris-
Znajdź inne posty napisane przez -chris-