Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15743
Stary 27.09.2010, 17:27
Pozwolę sobie przypomnieć fragment postu PiotraG z dnia 05.09.2010, post nr 14749

PiotrG napisał(a):Wyświetl post
A dokładnie 8 października trzeba wysłać kolejną interpelację, z pierwszym pytaniem: "Dlaczego nie został dotrzymany termin oddania całego stadionu w dniu 29 października?" Odpowiedzą najwcześniej po 3 tygodniach, czyli nie wcześniej niż 2 listopada.
Ciekaw jestem reakcji i odpowiedzi
Odpowiedz cytując