Pozwolę sobie przypomnieć fragment postu PiotraG z dnia 05.09.2010, post nr 14749
PiotrG napisał(a):

A dokładnie 8 października trzeba wysłać kolejną interpelację, z pierwszym pytaniem: "Dlaczego nie został dotrzymany termin oddania całego stadionu w dniu 29 października?" Odpowiedzą najwcześniej po 3 tygodniach, czyli nie wcześniej niż 2 listopada.
|
Ciekaw jestem reakcji i odpowiedzi
