AS82 napisał(a):

Mój sondaż do wyborów za rok parlamentarnych:
PO - 43 %
Pis - 30%
SLD - 12%
UPR - 6%
PSL - 5%
|

) Jest dokładnie tyle wart ile inne sondaże. Powiedz kto nie z PiS głosował w ostatnich wyborach na Jarka? Bo gdzieś Ci wsysło 17 %

)). A 43 % popierających złodziei i oszustów? Coś Polaków słabo oceniasz. 43 % popiera zadłużanie Polski na 300 000 000 dziennie?

Gdzie tylu kretynów znajdziesz?