Lucas.B napisał(a):

|
Na marginesie odnośnie Maaskanta - zobaczcie jakie wyniki notuje jego były klub w lidze holenderskiej. Moim zdaniem trener po tych kilku tygodniach pracy najpóźniej w zimie powinien zacząć sprowadzać swój sztab. Trudno żeby w klubie takim jak Wisła trener był od wszystkiego - pomijając już fakt że dla niego to pierwsza praca poza granicami Holandii. Zobaczcie co się stało z Basałajem - raptem znikł z mediów.
|
Jak na ich sytuację finansową to całkiem dobre. Zespół prowadzi Gert Aandewiel asystent Roberta, bo na nowego trenera nie mieli pieniędzy.
Cóż, w trudnej sytuacji się ludzie jednoczą
K4millo napisał(a):

Kasperczak poleciał kiedyś z francuskim akcentem mówiąc Żirsak. Było to zabawne
