bebeto napisał(a):

|
Luis Aragones miał 70 lat kiedy wygrywał z Hiszpanią ME . Myślę że wiek nie ma tu nic do rzeczy jeżeli jest się dobrym fachowcem i zna się na robocie.Uważam że Orestowi Lenczykowi należy się szacunek z naszej strony.
|
Z tym szacunkiem to nie przesadzaj, wątek Cracovii odbija się na wizerunku trenera Lenczyka za mocno żeby go wynosic na piedestał... Wg mnie jest to trener gwarantujący spokojne utrzymanie, może środek tabeli... Ale chyba nie to było (jest) celem włodarzy Śląska ?