Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15741
Stary 27.09.2010, 16:28
Otwarcie północnej w tym roku jest niemożliwe i tyle. Prace wewnątrz potrwają z 6 miesięcy, może przy pełnej mobilizacji i dobrej organizacji skończyliby na rundę wiosenną.
A co do nowych obietnic - co z tego, że wyjdzie Majchrowski z Niedziałkowską, zaśpiewają pieśń: "to nie nasza wina", walną datę na koniec lutego, a w styczniu znowu będą przekładać?
Odpowiedz cytując