Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1548
Stary 27.09.2010, 14:38
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Tylko że Żuraw zna angielski więc będzie grał.
To nie jest żaden argument, a jakby miał połamane nogi to co wtedy? O kulach grałby?

W klubie w ramach zajęć powinni robić zajęcia angielskiego dla nieuków, nie mieści mi się w głowie, aby grac zawodowo, zgarniać tyle kasy i nie znać kilku zwrotów? Przecież nikt od nich nie wymaga wierszem gadać podczas meczów.

W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego nawet nie ma żadnego znaczenia, bo z góry zakłada się, że ludzie w jakimś tam stopniu go znają, przecież ten język jest wszędzie, w radio, reklamach, prasie, tv, filmach....
Ostatnio edytowane przez lucekj : 27.09.2010 o godz. 15:04.
Odpowiedz cytując