Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1539
Stary 27.09.2010, 11:04
willow napisał(a):Wyświetl post
Martwi mnie również to, co mówi się o naszym trenerze w Europie: dobry szkoleniowiec, ale bez wyników. Hm. Zobaczymy.

Nie ma czegoś takiego jak dobry trener bez wyników, bo to są dwie rzeczy, które się wykluczają.

To, że ktoś jest pogodnym człowiekiem, otwartym dla otoczenia, ładnie wypowiadającym się itd. nie czyni go ekspertem w danej dziedzinie.

W każdym razie nasz nowy trener powinien mieć kredyt zaufania co najmniej, do kwietnia przyszłego roku. Będzie miał dłużsyz okres do przygotowania piłkarzy, może już wdroży jakąś myśli będziemy powoli oceniać.

NA razie jest za wcześnie, a już niektórym gajor zaczyna stroić problemy
Ostatnio edytowane przez lucekj : 27.09.2010 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując