darek olszówka napisał(a):

|
"W odpowiedzi na Pana interpelację w sprawie stadionu miejskiego im H. Reymana Wisła Kraków, zgłoszoną między sesjami Rady Miasta Krakowa w dniu 7 września 2010 r., uprzejmie informuję, iż z uwagi na potrzebę dokonania dodatkowych ustaleń i analiz dotyczących realizowanej inwestycji, wnioskowane dane przekażę Panu Radnemu w terminie późniejszym."
|
Oczywiście... Ciekawe cóż to za dodatkowe ,,analizy" szanowny prezydent musi wykonać?
Śmiech na sali, pewnie zastanawiają się nad kolejną wymówką nie dotrzymania kolejnego już terminu