Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10222
Stary 27.09.2010, 07:27
Slucham audycji w Trojce , Karnowski rozmawia z Korwinem-Mikke , wolałbym jego jako opozycjoniste w Sejmie z Uprem powiedzmy na poziomie 6% ,niz Kaczyńskiego czy PSL