|
No jasne że można coś znaleźć na jego obronę, ale mi już ręce opadają do tego co on w bramce robi.
W pewien sposób można obronić każdą jego interwencje w okresie ostatnich 5 lat.
Ja oglądając powtórkę widzę to że piłka leci nad jego ręką. Ok brak szczęścia, Dla mnie jednak tego szczęścia brakuje mu już od dawna i dochodzę do wniosku że to w pewnym stopniu brak umiejętności.
Choć nawet nie, on szczęście ma, np patrząc na ten słupek na Lechii, jakby nie miał to by był gol...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|