Marcinnno napisał(a):

|
Nasz obecny trener i tak ma dużo szczęścia. Gdyby takie wyniki miał Maciej Skorża czy Kasperczak już dawno mówiło by się o tym, że jego posada jest zagrożona : )
|
Wątpię. Kasperczak i Skorża do dyspozycji mieli dużo lepszych piłkarzy z tyłu, ale mimo to często się kompromitowali...