Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35579
Stary 26.09.2010, 21:41
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
Oprócz tego co dzieje się w klubie, ważne jest też to, co się dzieje między nami - kibicami. Mamy różne zdania, ale na tym polega urok demokracji - problem polega na tym jak się traktujemy. Przydałaby się dyskusja, gdzie każdy może zabrać głos i wypowiedzieć swoje zdanie bez obawy o atak innych forumowiczów, bez wywyższania się , bez poniżania i obrażania.
Esencja wszystkiego.
Odpowiedz cytując