|
Senior Member
Offline
|
|
Jonasz napisał(a): 
|
Oprócz tego co dzieje się w klubie, ważne jest też to, co się dzieje między nami - kibicami. Mamy różne zdania, ale na tym polega urok demokracji - problem polega na tym jak się traktujemy. Przydałaby się dyskusja, gdzie każdy może zabrać głos i wypowiedzieć swoje zdanie bez obawy o atak innych forumowiczów, bez wywyższania się , bez poniżania i obrażania.
|
Esencja wszystkiego.
|
|