1q2 napisał(a):

|
Pokaż mi jeden mecz w ostatnim 1.5 troku który by ten potencjał pokazał.1 mecz który zagraliśmy zajebiście, tylko bez żartów w stylu 3-0 z Legią
|
Mecz w którym widać było potencjał, to ostatni wyjazd do Białegostoku, gdzie co prawda przegraliśmy z Jagiellonią, ale po dobrej grze Wisły.