Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18439
Stary 26.09.2010, 21:02
marcinm napisał(a):Wyświetl post
od kiedy sprzedaz biletów na mecz ze Slaskiem?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...etow_na_slask/

Od jutra, czyli od poniedziałku.
Na trybunę G będą tylko sprzedawane abonamenty
Odpowiedz cytując