Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Pajdo88
Banita
Od: 09.2008
Skąd: spiekła
Offline
#
18437
26.09.2010, 20:16
Chłopaki/Dziewczyny macie moze jakiegoś ziomka/ziomale co sciąga simlocki taniej niz w serwisach ? mam nokie 3720 sciagniecie simlocka kosztuje 160 zeta :/
Pajdo88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Pajdo88