Karherop napisał(a):

|
Poza tym napisałem że ma 'potencjalnie ' najlepszą kadre , a nie że ma najlepszą . To są dwa rózne stwierdzenia i prosze wyładowac swoje flustracje na kim innym Mistrzu , OK ?
|
Mistrzu, to na czym ten "potencjał" miał polegać? Moim zdaniem palnąłeś głupotę i próbując z niej wybrnąć palnąłeś jeszcze większą.
FYI taki Radomski ma 30, Matusiak 15, a Śusarski 14 występów reprezentacji (za wiki). A przecież są jeszcze Polczaki i inne wynalazki, mecze różnych U 23 i koncerty U 2. Jakby to wszystko zliczyć to ich potencjał zrywa beret
