Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1507
Stary 26.09.2010, 19:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Poza tym napisałem że ma 'potencjalnie ' najlepszą kadre , a nie że ma najlepszą . To są dwa rózne stwierdzenia i prosze wyładowac swoje flustracje na kim innym Mistrzu , OK ?
Mistrzu, to na czym ten "potencjał" miał polegać? Moim zdaniem palnąłeś głupotę i próbując z niej wybrnąć palnąłeś jeszcze większą.

FYI taki Radomski ma 30, Matusiak 15, a Śusarski 14 występów reprezentacji (za wiki). A przecież są jeszcze Polczaki i inne wynalazki, mecze różnych U 23 i koncerty U 2. Jakby to wszystko zliczyć to ich potencjał zrywa beret
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując