Gordian napisał(a):

|
Nie nie byłem. Opieram swoje zdanie na zdjęciach wnętrza oraz widokiem z błoń. Zalecam wstrzymać się od rzucania na prawo i lewo oskarżeniami...
|
No bo wtedy musiałbyś przejśc 2 tygodniową przymusową kwarantannę. Odwszawianie , odpluskwianie, spalenie ubrania itp.
