Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1554
Stary 26.09.2010, 19:41
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Nie nie byłem. Opieram swoje zdanie na zdjęciach wnętrza oraz widokiem z błoń. Zalecam wstrzymać się od rzucania na prawo i lewo oskarżeniami...
No bo wtedy musiałbyś przejśc 2 tygodniową przymusową kwarantannę. Odwszawianie , odpluskwianie, spalenie ubrania itp.
Odpowiedz cytując