witeq napisał(a):

Wisła nie ma najlepszej kadrowo drużyny, ma najbardziej przepłaconą. Jedynymi kreatywnymi piłkarzami w drugiej linii zdolnymi zrobić różnicę są Małecki i Rios. A stoimy w miejscy od lat przez trzymanie w kadrze piłkarzy ktorzy nie rokują, a kase biorą.
|
mówiąc 'najlepsza kadrowo ' mam na myśli fakt , że np każdy ( prócz Clebera i Paljicia ) z zawodników w naszej kadrze ma mniejszy lub wiekszy staż reprezentacyjny w swoim kraju ( lub młodzieżówce ) To że wielu zawodników jest bez formy lub ich najlepsze lata są za sobą ( Cleber , Żurawski ) to juz inna sprawa . To że jest przepłacana to się zdecydowanie zgadzam .
poza tym do drugiej lini Boukhari zrobił nam już drugą bramke ( inicjował akcje bramkową )
pod 1 i 3 zdaniem sie podpisuję .