Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1497
Stary 26.09.2010, 19:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I się zaczęło, zgodnie z moimi przewidywaniami. winny będzie trener, który dostał szrot a nie prezes, który bezmyślnymi ruchami kadrowymi doprowadził do obecnej sytuacji.
Wiecie, jakiego trenera wam potrzeba? Takiego jak Legii w '93.

Nie, mój drogi - bez wzmocnień żaden trener nic więcej nie ugra. Taka smutna rzeczywistość.
Nie wiem czy tylko mi się to rzuca w oczy ale jest tak że najpierw wszyscy mówią że trenerowi trzeba dać czas, zacznijmy rozliczać z wyników piłkarzy, działaczy a jak przychodzą słabe wyniki to po miesiącu już by się trenera zwalniało.
Gość pracuje miesiąc, przyszedł do rozwalonej pod każdym względem drużyny i to w trakcie trwania rozgrywek i już by się chcieli cudów spodziewać.
Odpowiedz cytując