Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
damians
Member
Od: 05.2010
Skąd: Stoki
Offline
#
4362
26.09.2010, 18:35
nie masz embarga transferowego z powodu próby przejęcia klubu przez Iksińskiego?
damians
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damians
Znajdź inne posty napisane przez damians