Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
Od: 09.2010
Skąd: BN South
Offline
#
15702
26.09.2010, 18:06
A estetyka i funkcjonalnosc?Idac tym tropem w zasadzie nie trzeba bylo budowac nowego tylko powiekszyc stare trybuny skladane dodac do nich podobne w rogach i oto pojemnosc wzrasta.
Najgorsza jednak jest bylejakosc.
philips kr
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez philips kr