Temat
:
[7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
250
26.09.2010, 17:56
I dalej psuł połowę piłek? Jedyny plus, że naprawde chcę mu się biegać i walczyć. Tyle, że nie przekłada się to zbytnio korzystnie na grę Wisełki
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri