|
Najgorsze jest to że przegrywają to nic ale ja nie widzę żeby ta taktyka była dobra dla nas lepiej wrócić do 4-4-2 z przejściem na 4-5-1 jeśli gramy na ciężkim terenie !!!
Do tego razi brak zrozumienia skutkiem zbyt dużej ilośći nowych graczy!!!
Podziękować Basałajowi na takim budowaniu drużyny nie przemyślanym ...
|