|
Przecież Grosicki to bardziej skrzydłowy niż napastnik, może grać co najwyżej jako cofnięty atakujący, coś jak kiedyś Boguski, nieco za plecami tego najbardziej wysuniętego. Porównywanie go z Brożkiem to nieporozumienie, bo Grosik typową 9 nie jest i raczej nigdy nie będzie.
|