Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2169
Stary 26.09.2010, 15:28
mic napisał(a):Wyświetl post
Taka sugestia odnosnie:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=3002

Mozeby tak wygwiazdkowac nazwe 'sopcast', zeby znowu nadawca focha nie walnal jak ktos niewiedzacy napisze ze "mecz jest na sopcascie"?
Prosze o odpowiedz
Odpowiedz cytując