Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18434
Stary 26.09.2010, 13:42
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
jakie konto i w jakim banku mogę założyć jako student - żeby jego prowadzenie było darmowe + darmowe konto internetowe + przelewy również za darmo? jest taka możliwość?
fajnie byłoby, gdyby ktoś w miarę "obczajony" w temacie się wypowiedział.
Ostatnio była taka rozkmina tutaj. Jesli chcesz za darmo tylko to co napisałes to pasuje mBank, Deutshe Bank i podobono ING. Jesli do tego potrzebujesz jest kartę debetową (która jest przydatna) to w ING i DB masz darmowe wypałaty ze wszystkich bankomatów ale pod pewnymi warunkami że miesięcznie wypłacisz jakąś tam kwotę. W przypadku mBanku wypłaty darmowe są w bankomatach Euronetu i jeszcze jakiś tam a za wszystkie trzeba płacić 5 zł miesięcznie.
Odpowiedz cytując