Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18433
Stary 26.09.2010, 13:34
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
jakie konto i w jakim banku mogę założyć jako student - żeby jego prowadzenie było darmowe + darmowe konto internetowe + przelewy również za darmo? jest taka możliwość?
fajnie byłoby, gdyby ktoś w miarę "obczajony" w temacie się wypowiedział.
ja mam juz z 6 lat inteligo, i chyba jest za darmo(miesiecznie płace 5pln za smsy tylko), przelewy są za darmo, w razie W mozna debet 400zł

mBank podobnie

znajomi teraz zakłądają w Aliorze, bo wszystkie bankomaty za free, ale ponoc w pozostałych bankach, tez ma tak być.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując