Gucio25 napisał(a):

jakie konto i w jakim banku mogę założyć jako student - żeby jego prowadzenie było darmowe + darmowe konto internetowe + przelewy również za darmo? jest taka możliwość?
fajnie byłoby, gdyby ktoś w miarę "obczajony" w temacie się wypowiedział.
|
ja mam juz z 6 lat inteligo, i chyba jest za darmo(miesiecznie płace 5pln za smsy tylko), przelewy są za darmo, w razie W mozna debet 400zł
mBank podobnie
znajomi teraz zakłądają w Aliorze, bo wszystkie bankomaty za free, ale ponoc w pozostałych bankach, tez ma tak być.