|
Fantastycznie ogląda sie mecze na nowych stadionach. Oglądnąlem w ten weekend (na razie) Legia-Lech, Craxa-Arka i Ruch-Widzew. Ten trzeci, jakby z poprzedniej epoki, choć tak naprawdę drużyny grały lepiej niż Pasy i Arka.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|