Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
3514
26.09.2010, 10:24
Powinna ruszyć jutro ale na razie nic o tym nie ma napisane. jedynie na skwk piszą że na G końcówka jest ale abonamentów.
http://adf.ly/7GxU
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325