Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3649
Stary 25.09.2010, 23:10
15 to tam chyba nie było bo jakaś scena była żeby Pan Maleńczuk mógł podleczyć sobie kompleksy, zresztą Arki było ponoć pod 2 tyś więc realnie to ich 10-11 było.Ale tyle to ich ostatnio chyba na derbach w 95?96? było
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując