Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3639
Stary 25.09.2010, 21:17
Dzisiaj święto pejsowatych, pokonali z pomocą elitę europejską gdyńską Arkę
Radość jak po zdobyciu LM. Nie ma się co dziwić w końcu wygrywają raz na ruski rok, a tego narkomana słychać w Bronowicach.

Na Shellu(obok Kaufland) paru chudych 50-kilowych łebków w roztryplonej bmce złozonej z kilku aut, na prześwistanej turbince prowokacyjnie nucą sobie pieśni rodem z Izraelu... ależ to jest żenujące.
Ostatnio edytowane przez lucekj : 25.09.2010 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując